Kojenecká termoska Thermos růžová 290 ml

1 hodnocení
619 Kč
Skladem (1 ks)

Termoska s brčkem pro děti od 18. měsíců.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nerezová vakuově izolovaná termoska je termoska s brčkem pro nejmenší děti. Na jedno tělo termosky je možné nasadit tři různé uzávěry podle věku a potřeb dítěte. Měkké pítko pro děti od 6. měsíce (stupeň 1), tvrdé pítko pro děti od 12. měsíce (stupeň 2) a brčko pro děti od 18. měsíce (stupeň 3) - s tímto pítkem je termo-láhev dodávána. Termoláhev a jednotlivá pítka jsou navržena tak, aby se děti dokázaly samy napít. Termoska Foogo udržuje požadovanou teplotu nápojů po dlouhou dobu, je lehká, snadno se vejde do batohu, kočárku, či držáku nápojů v automobilu. Uzávěr termosky je vodotěsný. 

Otevření termosky je velmi rychlé a snadné. Děti mohou otevřít i zavřít termosku samy bez pomoci rodičů. Postup: zmáčknutí tlačítka a víčko termosky se otevře. Praktický design uzávěru a pítka umožňuje kompletní a snadné mytí. Tělo termosky je v hořejší části zúženo, aby děti samy mohly držet snadno termosku. Kroužek pod výměnným uzávěrem termosky je možné navíc nahradit ergonomickým držáčkem dodávaným s měkkým pítkem (stupeň 1 - 6m+). Dno termosky je chráněno odolnou protiskluzovou plastovou patkou. 

Termoska Thermos má dvoustěnnou vakuovou izolaci - maximální tepelná izolace. Nápoje udrží teplé 6 hodin a studené 10 hodin.

 Není určeno pro horké (vařící) nápoje - může dojít k opaření.

 Před plněním termosky teplými nápoji, nechte horké nápoje vychladnout na teplotu určenou k pití!

 Tělo termosky s povrchovou úpravou (obrázky, barva) není vhodné do myčky.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské termosky
Záruka: 2 roky
Barva: růžová
Materiál: Nerezová ocel, picí část silikon
Objem: 290 ml
Výška: 160 mm
Hmotnost: 180g - 200g (dle použitého pítka)
Průměr: 70 mm (při použití držáku 115 mm)

Thermos

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: